Arbor Anti-DDoS for Service Providers

Автоматичне виявлення. Оркестроване пом'якшення. Генерація доходу

Для постачальників комунікаційних, хмарних або інтернет-послуг, підтримка доступності мережі та послуг має пріоритетне значення у досягненні успіху та гарної репутації вашої організації. Однією з найбільших загроз, з якими ви стикаєтеся, є DDoS-атака. Рік за роком кількість, частота та складність DDoS-атак продовжують зростати, як і ризик простою для вас і ваших клієнтів. 
Щоб захистити вас і послуги для ваших клієнтів від складних сучасних DDoS-атак, ви повинні покладатися на актуальні дані про загрози, автоматичне виявлення DDoS-атак й інтелектуально організоване пом’якшення.
Понад 25 років постачальники послуг довіряють продуктам та досвіду Arbor від NETSCOUT для захисту від DDoS-атак, щоб уникнути витрат на простої мережі/сервісу та отримати дохід, надаючи своїм клієнтам послуги захисту від керованих DDoS-атак. 

Defend Your Network

White Paper: Defend Your Network at Scale with Smart Protection.Download PDF >

Перевірене рішення для інтелектуального автоматизованого виявлення та пом’якшення атак DDoS

Інтелектуальна інформація про загрози

Постійно використовуйте NETSCOUT ASERT/ATLAS Global Threat Intelligence, щоб зупинити DDoS-атаки. 

Автоматичне виявлення атак

Автоматично виявляйте складні багатовекторні DDoS-атаки. 

Пом'якшення організованих атак


Розумно організуйте кілька методів пом’якшення атак DDoS. 

Економія коштів і отримання прибутку

A single solution forreducing downtime costsand generating revenue.

Arbor DDoS Attack Protection Solution for Service Providers

Arbor SightlineNetwork Visibility Software

Як оператор мережі, ви потребуєте рішення, яке розвивається відповідно до потреб вашого бізнесу. Arbor Sightline протягом останнього десятиліття розвивався разом з операторами та продовжує залишатися фактичною платформою для розуміння того, як трафік проходить через вашу мережу

Arbor ThreatMitigation System

Працюючи в поєднанні з нашим рішенням Arbor Sightline, яке забезпечує видимість і виявлення загроз, Arbor Threat Mitigation System (TMS) видаляє трафік DDoS-атаки з вашої мережі, не заважаючи ключовим мережевим службам. 

Defense at the Network Edge

Arbor Sightline Network Visibility Software

Arbor Sightline

Мережа – це бізнес. Оператори повинні оптимізувати ресурси, зменшити загрози доступності послуг і у такий спосіб заощадити гроші. Arbor Sightline — це програмна платформа забезпечення видимості мережі, яка надає надійні можливості: від планування пропускної здатності всієї мережі до ідентифікації та керування пом’якшенням і виявленням DDoS та інших мережевих загроз. 
Ці всеосяжні мережеві дані та моніторинг трафіку також можна використовувати для прийняття рішень щодо маршрутизації та однорангового зв’язку, зниження витрат на транзит, усунення мережевих загроз і надання вашому бізнесу нових послуг, що приносять дохід. 

Оцініть свою мережу. Вирішіть свої проблеми. Розвивайте свій бізнес. 

Arbor Sightline

Як оператор мережі, ви потребуєте рішення, яке розвивається відповідно до потреб вашого бізнесу.

Arbor Sightline розвивався разом з операторами протягом останнього десятиліття і продовжує залишатися фактичною платформою для розуміння того, як трафік протікає через вашу мережу. 

Короткий опис рішення: Arbor SightlineЗавантажити PDF >

Arbor Threat Mitigation System for DDoS Attacks

Інтернет-провайдери, хмарні постачальники і великі підприємства зіткнулися зі спільною проблемою: DDoS-атаки становлять серйозний ризик для доступності сервісу. Потужність, витонченість і частота DDoS-атак продовжують зростати. Операторам центрів обробки даних і мережевим провайдерам потрібен ефективний, економний і простий захист. Arbor Threat Mitigation System (TMS) є визнаним лідером у сфері захисту від DDoS. Постачальники послуг, хмарні постачальники і великі підприємства використовують Arbor TMS як засіб пом’якшення DDoS на противагу іншим рішенням.  
Працюючи спільно з нашим Arbor Sightline, що забезпечує видимість і виявлення загроз, Arbor Threat Mitigation System (TMS) видаляє трафік DDoS-атаки з вашої мережі, не заважаючи ключовим мережевим службам. 

Специфікація: Arbor Threat Mitigation System.Завантажити PDF >

Arbor TMS

Flexible DDoS Mitigator Deployment.
Наше рішення об’єднує мережевий інтелект та виявлення аномалій із керуванням загрозами операторського класу, щоб допомогти ідентифікувати й зупинити об’ємні атаки, виснаження стану TCP і DDoS-атаки на прикладному рівні.
Arbor TMS забезпечує корпоративний хмарний пограничний захист і поставляється в різних платформах і потужностях, включаючно з пристроями 2U (500 Мбіт/с–400 Гбіт/с пом’якшення), шасі 6U (10–100 Гбіт/с пом’якшення), віртуальною підтримкою KVM і гіпервізором VMware ( 1–40 Гбіт/с). 

Корисні матеріали

Illustration

Опис рішення: Чому рішення Arbor DDoS Attack Protection Solution є кращим

Illustration

Технічна специфікація: Огляд розгортання рішення Arbor Edge Defense

Illustration

Опис рішення: NETSCOUT Omnis Arbor Edge Defense (AED)

Illustration

Технічна специфікація: Arbor Cloud DDoS Protection for Enterprises

Illustration

Кейс: Виробник покращує захист мережі за допомогою AED

Пов’язані рішення

  • Illustration

    Omnis Cyber Intelligence

Отримайте розширене рішення для виявлення та реагування на мережеві загрози (NDR), яке допомагає мінімізувати вплив кіберзагроз. 

Детальніше >

Налаштуйте інтелектуально автоматизований гібридний захист від DDoS-атак і граничний захист для вашого підприємства

Детальніше >

Аналізуйте, контролюйте та забезпечуйте доступність і продуктивність мережі та програм у всій інфраструктурі в режимі реального часу. 

Детальніше >

Покращуйте продуктивність ваших бізнес-послуг і взаємодію з кінцевим користувачем за допомогою платформи моніторингу синтетичних тестів. 

Детальніше >

Отримати консультацію

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.