Omnis Arbor Edge Defense

Інтелектуально автоматизований, гібридний захист від DDoS і Edge Defense 

Перша й остання лінія інтелектуального, автоматизованого, межового захисту

Omnis Arbor Edge Defense (AED) (AED) — це вбудований пристрій безпеки, розгорнутий на периметрі мережі (тобто між інтернет-маршрутизатором і мережевим брандмауером) для забезпечення захисту. 
Унікальна позиція Omnis AED на межі мережі, його механізм обробки пакетів без збереження стану та безперервний пошук загроз на основі маркерів від NETSCOUT Omnis ATLAS Threat Intelligence Feed дозволяють йому автоматично виявляти та зупиняти як вхідні загрози, так і вихідні повідомлення від внутрішніх скомпрометованих хостів. Таким чином, рішення діє як перша і остання лінія захисту одночасно. 

Відео: Як заблокувати програми-вимагачі у вашій мережі 

Захист на межі мережі 

Розгорнутий між брандмауером та інтернет-маршрутизатором Omnis AED виступає як точка примусової перевірки мережевих загроз. Він масово блокує вхідні кіберзагрози (наприклад, DDoS-атаки, IOC) і вихідні зловмисні повідомлення. Це можливо завдяки високомасштабованій технології обробки пакетів без збереження стану, яка дозволяє рішенню діяти як перша та остання лінія захисту периметра мережі для організації. 

Defense at the Network Edge

Особливості 

Heading photo

Без збереження стану, On-premise, захист від DDoS 

Omnis AED пропонує найкращий у своєму класі захист від DDoS.

Omnis AED може зупиняти атаки DDoS зі швидкістю до 40 Гбіт/с, а завдяки технології обробки пакетів без збереження даних Omnis AED зупиняє атаки виснаження стану TCP, спрямовані на пристрої з підтримкою стану, такі як NGFW. Omnis AED має бути розгорнутим перед вашими брандмауерами, щоб захистити їх і служби за ними від DDoS-атак.

Heading photo

Інтелектуально автоматизований гібридний захист від DDoS

Omnis AED's Cloud Signaling може автоматично направляти великі DDoS-атаки на один із глобальних очисних центрів для пом’якшення наслідків — Arbor Cloud від NETSCOUT, пропонуючи передовий досвід в напрямку гібридного захисту від DDoS

Edge Enforcement of Your Threat Intelligence

Пошук загроз на межі мережі  

Озброєний мільйонами потенційних IoC від NETSCOUT’s ATLAS Intelligence Feed чи сторонніх розробників, Omnis AED може удосконалити аналіз загроз на межі мережі, щоб зупинити вхідні DDoS-атаки та вихідний зв’язок із вже відомими шкідливими сайтами. Отримайте надійний захист периметра мережі з Omnis AED. 

Omnis AED's REST API

Інтеграція з наявним стеком і процесами безпеки

Omnis REST API AED підтримує Syslog (CEF, LEEF) і STIX/TAXII, що робить Omnis AED повністю інтегрованим компонентом в наявний стек безпеки організації.  

Arbor Cloud DDoS Protection for Enterprises

Arbor Cloud поєднує локальний захист AED DDoS із глобальними хмарними службами очищення трафіку для найкращого у своєму класі гібридного захисту від атак DDoS.

Тенденція збільшення кількості DDoS-атак є несприятливою для підприємств. Зростаюча популярність атак відображення/посилення додає новий рівень складності. 
Сучасні DDoS-атаки тепер використовують комбінацію об’ємних загроз, виснаження TCP і векторів атак на прикладному рівні. 
Arbor Cloud надає глобальні хмарні служби очищення трафіку, тісно інтегровані з NETSCOUT Omnis AED для локального пом’якшення DDoS. 
Цей багаторівневий підхід до захисту від DDoS є найкращою практикою Enterprise для пом’якшення сучасних динамічних багатовекторних атак DDoS.  

Специфікація: Arbor Cloud DDoS Protection for Enterprises.Завантажити PDF >

Illustration

Корисні матеріали

Illustration

Опис рішення: Чому рішення Arbor DDoS Attack Protection Solution є кращим

Illustration

Технічна специфікація: Огляд розгортання рішення Arbor Edge Defense

Illustration

Опис рішення: NETSCOUT Omnis Arbor Edge Defense (AED)

Illustration

Технічна специфікація: Arbor Cloud DDoS Protection for Enterprises

Illustration

Кейс: Виробник покращує захист мережі за допомогою AED

Пов’язані рішення

  • Illustration

    Omnis Cyber Intelligence

Забезпечте автоматичне виявлення DDoS-атак, інтелектуально організоване пом’якшення та платформу для отримання прибутку

Детальніше >

Налаштуйте інтелектуально автоматизований гібридний захист від DDoS-атак і граничний захист для вашого підприємства

Детальніше >

Аналізуйте, контролюйте та забезпечуйте доступність і продуктивність мережі та додатків у всій інфраструктурі в режимі реального часу

Детальніше >

Покращуйте продуктивність ваших бізнес-послуг і взаємодію з кінцевим користувачем за допомогою платформи моніторингу синтетичних тестів

Детальніше >

Отримати консультацію

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.